Startup ve Insurtech, Yazılarım

Servislet | Gökmen Bolayır

Servislet kurucu ortağı ve CEO Gökmen Bolayir ile çok keyifli bir röportaj yaptık.

#Otomotiv ve #mobilite dikeyi, özellikle #sigorta sektörü ile kesişim kümesi nedeniyle, #insurtech ile birlikte odaklandığım alanların başında geliyor.

Bu alanda sunulan #ürün ve #hizmetler#dijitalleşme adına önemli gelişim alanları ve fırsatlar barındırıyor. Bir çok #girişim bu alana yönelik çözümler sunmak adına yoğun bir çaba içinde. Aradaki yakın ilişki nedeniyle, doğal olarak tüm bu gelişmeler sigortacılığı da yakından ilgilendiriyor.

Geçen yıl 12.6 milyon dolar düzeyinde önemli bir #yatırım turunu başarıyla tamamlayan ve #startup ekosisteminde ses getiren Servislet , sunduğu #teknoloji ve #dijital çözümleriyle öne çıkıyor.

Vizyonlarını “otomotiv ve sigortayı doğru teknoloji ile buluşturmak istiyoruz” şeklinde özetleyen Gökmen Bolayir ile yola çıkış hikayeleri, sundukları çözümler ve sigortaya yönelik planları üzerine keyifli bir sohbet yaptık.

#Teknoloji#Girişimcilik ve #Gelecek” konuları üzerine Sigortacı Gazetesi bünyesinde hazırladığım sayfalarda bu keyifli röportajı okuyabilirsiniz.

#dijitalsigorta #oto #mobility #telematics #yapayzeka #ai #motorinsurance #digitalinsurance #insurance

 

Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir