Startup ve Insurtech, Yazılarım

Podcast | Girişimcilik ve sigorta

GOOINN tarafından hazırlanan Aksigorta podcast kanalına konuk oldum.

Kaydı tekrar dinleyince, 32 dakikalık bu podcast yayınında epey bir konuya değindiğimizi farkettim. Kısa yaşam hikayem, #kurumsal dünyadan #startup ekosistemine geçiş sürecim, #girişimcilik alandaki deneyimlerim, gözlemlerin, #melek #yatırımcılık, #insurtech ekosistemi ve gelecek öngörüleri üzerine konuştuğumuz bu keyifli sohbeti sizlerle paylaşmak istedim.

Podcast kaydını dinlemek için aşağıdaki linke tıklayınız;

İçerik üretimi açısından podcast çok önemli bir mecra haline geldi. Çok başarılı örnekler var. Ben de seçtiğim konulardaki podcast kanallarını takip etmeye gayret ediyorum.

Bu benim konuşmacı olarak katıldığım ilk podcast yayını oldu. Hoşuma da gitti açıkcası. Podcast mecrasını daha aktif kullanma üzerine kafa yormaya başladım, bakarsınız yakında bir podcast kanalı açarım, belli mi olur?

Elbette, arka taraftaki tüm organizasyonu yürüten ve bu keyifli sohbete ev sahipliği yapan Atakan Babacan ‘a teşekkür etmek isterim. Tüm operasyonel süreci ve iş yükünü o üstleni nce, bana sadece konuşmak kaldı. Bubble Works Media ismiyle çıktıkları yeni yolculukta ekibe başarılar dilerim.

Sigorta ve girişimcilik konuları üzerine bir podcast kanalı açma fikri ve bu başarılı uygulama için Aksigorta ekibine tebrikler. Spotify üzerinden dinleyebileceğiniz bu kanalda, kurum kültürü, girişimcilik ve inovasyon üzerine güzel sohbetler var.

Bu arada, bu alanına merak duyuyorsanız, www.okanutkueri.com adresindeki kişisel web sitemin “Startup ve Insurtech” başlıklı sayfalarını incelemenizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki link üzerinden ulaşabileceğiniz bu sayfalarda, girişimciler, uzmanlar ve bu alandaki fikir önderleri ile röportajlar, katıldığım #panel ve #konuşma video kayıtları gibi zengin bir #içerik sizi bekliyor.

Startup ve Insurtech

Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir