Dont Display

Kaldığımız yerden devam….

Öncelikle, bir itirafla başlayayım. Aylardır, okanutkueri.com bünyesinde yeni yazı paylaşmamanın huzursuzluğunu yaşıyorum.

Bu sayfaları oluşturmak son dönemlerde aldığım en doğru kararlardan birisiydi. Öncelikle okanutkueri.com ile ilgili sizlerden gelen yazılı ve şifahi bir çok beğeni mesajı için çok teşekkür ederim. Doğru yolda olduğumu göstermesi, bu yolculuğa devam etmem için gereken enerji ve cesareti vermesi açısından bu geri dönüşler o kadar önemli ki. Bu sayfalar aracılığıyla sizlerle paylaşımda ve iletişimde olmak bana inanılmaz bir keyif ve enerji verdi.

Sayfaları açtıktan sonra, yazılarıma devam edip etmeyeceğim soruları gelmeye başlamıştı. Bu alanda deneyimi olan çevremdeki hemen hemen herkes, işin en zor bölümünün düzenli yazı yazabilme olduğunun altını çizdi.

Her ne kadar istekli, hazırlıklı ve kararlı olsam da, bu tuzağa ben de düştüm. Yeni işin getirdiği yoğunluk, yaz tatili, vs vs derken yazılara uzun bir ara verdim.

Böylesine önem verdiğim ve keyif aldığım bir konuda, üstelik bile bile bu duruma düşmek, kendimle ilgili ciddi bir hayal kırıklığı oldu.

Neyse, dikiz aynasına değil, ileriye bakmak lazım.

Bu deneyimden öğrendiklerimle, okanutkueri.com bünyesinde yazmaya tekrar başlıyorum. Taze bir başlangıçla karşınızdayım.

Bu sefer daha da istekli, hazırlıklı ve kararlı olarak, yazılara ve paylaşımlara kaldığımız yerden aynen devam…..

okanutkueri.com da görüşmek üzere….

Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir