Startup ve Insurtech, Yazılarım

Founder’s FAQ | İlker Köksal

“Teknoloji, Girişimcilik ve Gelecek” üzerine Sigortacı Gazetesi bünyesinde hazırladığım sayfalarda, teknoloji ve dijitalleşme alanındaki uzmanları, startup ekosisteminden  fikir önderlerini ve girişimcileri ağırlıyorum. 

Bu ayki konuğum, çok başarılı, genç bir girişimci ve aynı zamanda Founder’s FAQ kitabının yazarı İlker Köksal. Genç yaşta global ölçekte ses getiren başarılara imza atmış, 30 yaş altı en başarılı 30 girişimcinin yer aldığı Forbes ABD  “30under30” listesine girmiş bir startup girişimcisi.

İlker Köksal ile sohbetimizin ana konusu, girişimcilik alanındaki deneyimleri, tavsiyeleri ve Founder’s FAQ kitabı oldu. Startup girişimcilerinin en sık karşılaştığı soruların yanıtlarını veren Founder’s FAQ,  startup yolculuğuna ilişkin süreçlere değinen, yol rehberi niteliğinde bir başucu kitabı.

Startup süreçlerine ilgi ve merakı olanların mutlaka bu kitabı okuması tavsiyesiyle, sizi sohbetimizle baş başa bırakayım.

Bu arada, Startup ve Insurtech bölümünde, önceki aylarda yayınlanan röportajlar, katıldığım webinar, panel kayıtlarını içeren videolar ve daha bir çok kaynağa ulaşabilirsiniz

 

 

Copyright © 2022 · Okan Utkueri

www.okanutkueri.com sayfalarında yayınlanan tüm içerik hakları Okan Utkueri’ye aittir.

Not: Bu röportaj, Sigortacı Gazetesi Mart 2022 sayısında yayınlanmıştır.

 

Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir